Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

Yleistä
- Kilpailupaikkana toimii Kisakeskus Lamoca
- Kilpailut pidetään 12.02.2018
- Viimeinen osallistumispäivä (VIP) 31.01.2018
- Vastuu henkilönä toimii Oona VRL-11983
- Tulokset arvotaan puoluettomalla arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla


Rajoitukset
- Kilpailut avoimet kaikille
- Osallistujia korkeitaan 30 ratsukkoa/luokka
- Yksi ratsastaja saa tuoda korkeintaan kolme (3) hevosta/luokka
- Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan

Osallistuminen
- Sähköpostiin talliverner@gmail.com
- Otsikolla Lamoca KRJ191-210
- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
- Osallistumiset muodossa:

Luokka nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

 

Luokat

1. Helppo B

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tervaleijona VH17-018-2085
2. Oona (VRL-11983) - Ei Tippa Tapa VH16-018-1023
3. Oona (VRL-11983) - Ritarisimpukka VH17-018-2039
4. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti
5. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Virvatuli
6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
7. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Voimariini
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Nintsu (VRL-01851) - Devil in Blue Shorts MPB VH15-023-0047
10. lottis (VRL-13831) – Baloo VH14-093-0047
11. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
12. Vibaja (VRL-00727) - Harr Shabt VH17-003-0161
13. Penelopeia (VRL-10625) - Syrjän Marmeladi
14. Nintsu (VRL-01851) - Sjöbackas Audrina VH14-023-0129
15. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064
16. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
17. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sirppi VH17-018-2079
19. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Welhotar VH17-018-2213
21. Vibaja (VRL-00727) - Mathilde v.d. Grootdam
22. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Jyrinä
23. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065
24. Oona (VRL-11983) - Fiktion Rosmeri VH17-018-1830
25. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
26. Shannon. (VRL-05645) - Ajmara al Najya VH15-003-0101
27. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
28. lottis (VRL-13831) – Frostgårds Olaf VH18-028-0002
29. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda
30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Prince Charming VH15-024-0062

 

2. Helppo B

1. Nintsu (VRL-01851) - Devil in Blue Shorts MPB VH15-023-0047
2. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
3. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
4. Oona (VRL-11983) - Ei Tippa Tapa VH16-018-1023
5. Oona (VRL-11983) - Ritarisimpukka VH17-018-2039
6. Penelopeia (VRL-10625) - Syrjän Marmeladi
7. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ
8. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Virvatuli
9. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
10. Oona (VRL-11983) - Fiktion Rosmeri VH17-018-1830
11. Sorel (VRL-00884) - Morrowwalsh Críostóir VH17-035-0059
12. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti
13. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
14. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
15. Shannon. (VRL-05645) - Ajmara al Najya VH15-003-0101
16. Sorel (VRL-00884) - Cryannoon Sadhbh
17. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Prince Charming VH15-024-0062
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tervaleijona VH17-018-2085
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sirppi VH17-018-2079
20. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Voimariini
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Welhotar VH17-018-2213
22. lottis (VRL-13831) – Frostgårds Olaf VH18-028-0002
23. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Jyrinä
25. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda
26. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Remington Remnant VH17-027-0066
27. Vibaja (VRL-00727) - Harr Shabt VH17-003-0161
28. Vibaja (VRL-00727) - Mathilde v.d. Grootdam
29. Nintsu (VRL-01851) - Sjöbackas Audrina VH14-023-0129
30. lottis (VRL-13831) – Baloo VH14-093-0047

 

3. Grand Prix

1. Oona (VRL-11983) - Geldichman VH17-229-0008
2. maura (VRL-04116) – Shondalynn TGIT
3. Sorel (VRL-00884) - Demoiselle VH18-021-0004
4. Molly (VRL-14516) - Isadora
5. neon (VRL-05544) - Armont Santina VH17-031-0598
6. jabberjinx (VRL-13570) - Caos at Faisbuuk VH14-031-1046
7. neon (VRL-05544) - Armont Havardi
8. Liia (VRL-11284) - Bothnian Foxcandy
9. Nintsu (VRL-01851) - Touchdown MPB VH15-023-0076
10. lottis (VRL-13831) – Lilieberg Danjel VH16-043-0002
11. Dimma (VRL-08204) - Cassidy Thrill VH15-021-0126
12. Penelopeia (VRL-10625) - Chleife Lee VH17-011-0341
13. Nintsu (VRL-01851) - Sjöbackas Audrina VH14-023-0129
14. Penelopeia (VRL-10625) - Eppej Circus VH17-011-0340
15. Oona (VRL-11983) - Clinton Silvers VH17-011-0315
16. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demournia VH18-021-0005
17. Penelopeia (VRL-10625) - Rassvet Circus VH17-011-0339
18. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
19. Nintsu (VRL-01851) - Maniac MPB VH16-023-0015
20. Molly (VRL-14516) - Elektra du Boux
21. neon (VRL-05544) - Everholt Rubino VH18-076-0010
22. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
23. maura (VRL-04116) – Mortzell
24. Oresama (VRL-02753) - Goodbye Moonman RR
25. Nikki (VRL-14085) - Grace of the Heavens
26. Oona (VRL-11983) - Adagietto von Lark VH17-230-0007
27. Sorel (VRL-00884) - Rohe Astarte VH18-048-0002
28. Liia (VRL-11284) - Braastad Maestros
29. maura (VRL-04116) – Heidseck Carrie
30. Molly (VRL-14516) - Fibonacci

 

4. Grand Prix

1. neon (VRL-05544) - Armont Havardi
2. Sorel (VRL-00884) - Armont Sixtus
3. Dimma (VRL-08204) - Cassidy Thrill VH15-021-0126
4. Sorel (VRL-00884) - Luxedo VH18-076-0002
5. maura (VRL-04116) – Mortzell
6. jabberjinx (VRL-13570) - Caos at Faisbuuk VH14-031-1046
7. Penelopeia (VRL-10625) - Chleife Lee VH17-011-0341
8. maura (VRL-04116) – Shondalynn TGIT
9. Nintsu (VRL-01851) - Touchdown MPB VH15-023-0076
10. Oona (VRL-11983) - Adagietto von Lark VH17-230-0007
11. Nintsu (VRL-01851) - Maniac MPB VH16-023-0015
12. Liia (VRL-11284) - Braastad Maestros
13. Oona (VRL-11983) - Wintring RGE VH17-011-0329
14. Penelopeia (VRL-10625) - Eppej Circus VH17-011-0340
15. neon (VRL-05544) - Everholt Rubino VH18-076-0010
16. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
17. Molly (VRL-14516) - Fibonacci
18. Molly (VRL-14516) - Elektra du Boux
19. Liia (VRL-11284) - Bothnian Foxcandy
20. Oresama (VRL-02753) - Goodbye Moonman RR
21. Molly (VRL-14516) - Isadora
22. Penelopeia (VRL-10625) - Rassvet Circus VH17-011-0339
23. Oona (VRL-11983) - Oldfinion Elfenglocke VH17-013-0156
24. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
25. neon (VRL-05544) - Armont Santina VH17-031-0598
26. maura (VRL-04116) – Heidseck Carrie
27. lottis (VRL-13831) – Lilieberg Danjel VH16-043-0002
28. Nikki (VRL-14085) - Grace of the Heavens
29. Nintsu (VRL-01851) - Sjöbackas Audrina VH14-023-0129
30. Sorel (VRL-00884) - Everholt Iluxido VH18-076-0003
virtuaalitalli
©2019 KK Lamoca - suntuubi.com